Tepelná čerpadla

Proč si pořídit tepelné čerpadlo?

Tepelná čerpadla patří k nejefektivnějším technikám získávání energie. V oblasti obnovitelných zdrojů energie se stávají stále častěji využívanou technologií. Získávají značné množství bezplatné energie z okolního prostředí. Neprodukují žádný odpad ani škodlivé plyny – tepelná čerpadla nezatěžují životní prostředí.

Tepelná čerpadla – pohodlné teplíčko

Kvalitní a správně nainstalovaná tepelná čerpadla jsou vysoce efektivním zdrojem energie. Díky nim vzniká velice komfortní prostředí domova, ve kterém můžete pustit z hlavy vysoké náklady na vytápění a ohřevTUV. Pořídíte-li si kvalitní tepelné čerpadlo, vyřešíte otázku velmi levného topení na dlouhá léta.

Proč tepelné čerpadlo právě od firmy MPS instal ?

Firma MPSinstal.cz působí v oblasti alternativních zdrojů tepelné energie již řadu let a instaluje výhradně pouze vysoce kvalitní tepelná čerpadla. Rozpočet na tepelné čerpadlo pro vás vypracujeme zdarma! Díky našim četným a dlouholetým zkušenostem jsme schopni rychlé instalace a spolehlivého uvedení tepelného čerpadla do provozu. Naše společnost zajišťuje plnohodnotný záruční i pozáruční servis všech námi dodávaných zařízení. Dodáváme kvalitní tepelná čerpadla značek DAIKIN, LG a VIVAX.  Firma MPSinstal dbá na své kvalitu instalace a poskytuje kompletní a rychlý servis těchto tepelných čerpadel!

Nezapomeňte, že díky tepelnému čerpadlu máte nárok na speciální sazby elektrické energie! Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme, jaký typ tepelného čerpadla je ideální právě do vašeho domu!


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MPS INSTAL

Martin Peterka

+420 604 642 979
peterka@mpsinstal.cz

Sudoměř 62, 294 25 Sudoměř
IČO:14327619
DIČ:CZ8003020960

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.